VERTIMAG

Vertimag je vhodnou technologií pro výrobní podniky celého spektra průmyslu. Standardně je využíván pro skladování drobnějších, ručně manipulovaných produktů – od skladování součástek, polotovarů nebo drobných průmyslových výrobků, přes skladování léčiv nebo textilních výrobků až po ukládání dokumentů a archiválií.

 

Zboží je na police ukládáno v originálním balení (v kartonech) dodavatelů, nebo jsou přizpůsobeny pro optimální využití své plochy – pomocí dělítek, ukládacích beden nebo jiného příslušenství.

Škála příslušenství k policím rozšiřuje možnosti efektivně využít prostor při ukládání zboží specifických rozměrů nebo tvarů – např. pro skladování rolí, skladování svitků, skladování materiálu tyčového charakteru atd.

zobrazit více

 

Skladovací systém může mít více než jedno předávací místo na stejném stroji – z přední a současně zadní strany, v různých výškových úrovních nad sebou, apod. Zajímavou výhodou je i možnost instalovat technologii vně budovy a předávací místo zpřístupnit přes otvor v obvodové stěně budovy.

Vertimag je automatizovaný vertikální skladovací systém, který je sestavený ze dvou sloupců regálů a zdvihacího zařízení s extraktorem. Zdvihací zařízení se pohybuje mezi regálovými sloupci a do ukládacích pozic zakládá police se zbožím. Tyto pohyby jsou řízeny vlastním PLC, který je podřízen SW řídícímu skladování. Řídící SW stroje umožňuje sledovat nebo optimalizovat celý skladovací proces a lze jej snadno propojit s nadřazeným WMS nebo systémy firemní sítě.

Délka police A Hloubka polic B Nosnost polic
1950 mm 650 mm 300 kg
2450 mm 840 mm 550 kg
3050 mm 1030 mm 800 kg
3650 mm   1000 kg
4250 mm    

 

Chci více informací! KONTAKUJTE NÁS

 

REALIZACE