Jsme česká společnost, která dodává své technologie po celém světě. Jsme systémový integrátor v oboru skladování a manipulací. Specializujeme se na rozvoj znalostí vertikálních skladovacích technologií a prostředků pro automatizaci manipulací ve skladu.

Aktuální nabídka práce

ELEKTRO KONSTRUKTÉR

Místo výkonu práce:

Areál Svit - Vavrečkova 7074, 760 01 Zlín nebo Slavkov 284, 687 64 okr. Uherské Hradiště

Komu se hlásit:

V. Komoňová, tel. +420 572 614 265, e-mail: komonova@kredit.cz

Směnnost:

pružná pracovní doba

Pracovněprávní vztah:

plný úvazek

Stupeň vzdělání:

ÚSO s vyučením nebo maturitou - elektrotechnické

Doba zaměstnání:

určitá / neurčitá

Mzdové rozpětí:

Platové ohodnocení odpovídající schopnostem a pracovnímu nasazení

Vhodné pro:

absolventy středních a vysokých škol

Náplň práce:

Zpracování elektro dokumentace k zakázkám, Komunikace s dodavateli, Objednávání a nákup elektro materiálu Vytváření standardů

Požadujeme:

  • Minimum – Středoškolské vzdělání - elektrotechnické
  • Vyhláška 50/1978 sb. § 7 (§ 10)
  • Znalost CAD systému
  • Znalost Eplan // P8 elektrik // Propanel // EEC
  • Povědomí o Inventoru – práce s 3D objekty
  • Povědomí o ERP systémech ( ABRA – výhodou )
  • Povědomí o PLC systémech – B&R výhodou
  • MS excel – pokročilý (Visual basic – výhodou)
  • Pracovitost
  • Řidičský průkaz Sk. B - Ochota občasné pracovní cesty
  • Znalost světového jazyka výhodou
  • Praxe v oboru výhodou (Absolventy rádi zaškolíme)

Nabízíme:

  • práci se špičkovými technologiemi
  • osobní a profesní rozvoj
  • zahraniční cesty
  • rozmanitou práci
  • výhodný telefonní tarif (i pro rodinné příslušníky)
  • flexibilní začátek/konec pracovní doby,
  • vzdělávací kurzy a školení.